Фамилија: Алаин де Маигрет + Марие Бéатриx Доублет де Персан

Из пројекта Родовид

Фамилија:188455

Родитељи

{{{Персон:783244}}}

{{{Персон:783245}}}

Деца

{{{Персон:728471}}}

{{{Персон:783240}}}Остали језици