Фамилија: Лéополд-Пхилиппе д'Аренберг + Мариа Францесца Пигнателли

Из пројекта Родовид

Фамилија:188415

Родитељи

{{{Персон:611963}}}

{{{Персон:783134}}}

Деца

{{{Персон:607064}}}

{{{Персон:614416}}}

{{{Персон:896547}}}

{{{Персон:896548}}}

{{{Персон:896549}}}


Догађаји

29 март 1711 Свадба: Стадт Брüссел


Остали језици