Фамилија: Хеинрицх IV вон Сцхлесиен-Глогау-Саган + Матхилде вон Бранденбург-Салзwедел

Из пројекта Родовид

Фамилија:188282

Родитељи

{{{Персон:717236}}}

{{{Персон:782722}}}

Деца

{{{Персон:98765}}}

{{{Персон:789362}}}


Догађаји

~ 1310 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици