Фамилија: Аделаиде (Алессина) оф Монтферрат + Албрецхт де Брунсwицк

Из пројекта Родовид

Фамилија:188275

Родитељи

{{{Персон:579488}}}

{{{Персон:627295}}}

Деца

{{{Персон:615883}}}

{{{Персон:627296}}}

{{{Персон:911712}}}

{{{Персон:914001}}}

{{{Персон:914002}}}

{{{Персон:917702}}}


Догађаји

1263 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици