Фамилија: Елисабетх де Брабант + Албрецхт де Брунсwицк

Из пројекта Родовид

Фамилија:188274

Родитељи

{{{Персон:11816}}}

{{{Персон:627295}}}

Деца

{{{Персон:782715}}}


Догађаји

1254 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици