Фамилија: Филипп I Липпе-Альвердиссен + Сопхиа де Хессе-Цассел

Из пројекта Родовид

Фамилија:187234

Родитељи

{{{Персон:651570}}}

{{{Персон:779527}}}

Деца

{{{Персон:136079}}}


Догађаји

12 октобар 1644 Свадба: Стадтхаген

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици