Фамилија: Рудолф II вон Хелфенстеин-Wиесенстеиг + Анна Мариа вон Стауфен

Из пројекта Родовид

Фамилија:187134

Родитељи

{{{Персон:779114}}}

{{{Персон:779116}}}

Деца

{{{Персон:779118}}}

{{{Персон:783131}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици