Фамилија: Адолф ван Бентхеим + Маргаретха де Нассау-Wиесбаден

Из пројекта Родовид

Фамилија:186977

Родитељи

{{{Персон:272303}}}

{{{Персон:778563}}}

Деца

{{{Персон:778564}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици