Фамилија: Цхарлес де Боурбон-Соиссонс + Анне де Монтафиé

Из пројекта Родовид

Фамилија:186254

Родитељи

{{{Персон:402886}}}

{{{Персон:775720}}}

Деца

{{{Персон:402887}}}

{{{Персон:525367}}}

{{{Персон:775744}}}


Догађаји

17 децембар 1601 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици