Фамилија: Ирене Абароа + Јуан Баутиста Асцáрате

Из пројекта Родовид

Фамилија:185973

Родитељи

{{{Персон:774665}}}

{{{Персон:774682}}}


Догађаји

23 децембар 1869 Свадба: Сан Педро де Атацама, Боливиа


Остали језици