Фамилија: Мицхаел де ла Поле + Катхерине де Стаффорд

Из пројекта Родовид

Фамилија:185786

Родитељи

{{{Персон:616736}}}

{{{Персон:774079}}}

Деца

{{{Персон:78645}}}

{{{Персон:616735}}}

{{{Персон:616737}}}

{{{Персон:616738}}}

{{{Персон:616739}}}

{{{Персон:616741}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици