Фамилија: Аугуст Пхилиппе Лоуис Еммануел де Цроÿ + Анне Вицтурниенне де Роцхецхоуарт де Мортемарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:185595

Родитељи

{{{Персон:447313}}}

{{{Персон:773377}}}

Деца

{{{Персон:489317}}}

{{{Персон:784799}}}

{{{Персон:801647}}}

{{{Персон:863729}}}


Догађаји

10 јануар 1789 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици