Фамилија: Георге Станлеy + Јоан Лестранге

Из пројекта Родовид

Фамилија:185186

Родитељи

{{{Персон:41543}}}

{{{Персон:771845}}}

Деца

{{{Персон:771846}}}


Догађаји

26 фебруар 1480 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици