Фамилија: Людовик Савойский + Аннабелла д'Éцоссе

Из пројекта Родовид

Фамилија:185128

Родитељи

{{{Персон:238068}}}

{{{Персон:771696}}}


Догађаји

1 април 1447 Свадба:

1458 Развод:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици