Фамилија: Варда Фока + ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:184926

Родитељи

{{{Персон:203968}}}

{{{Персон:203971}}}

Деца

{{{Персон:186703}}}

{{{Персон:421374}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици