Фамилија: Фéлиx де Мероде + Росалие де Граммонт

Из пројекта Родовид

Фамилија:182517

Родитељи

{{{Персон:761276}}}

{{{Персон:761277}}}

Деца

{{{Персон:761278}}}

{{{Персон:1052474}}}

{{{Персон:1052887}}}

{{{Персон:1061791}}}


Догађаји

4 јул 1809 Свадба: Виллерсеxел (70)


Остали језици