Фамилија: Петер Соколи + Потенциана Вардаи

Из пројекта Родовид

Фамилија:182049

Родитељи

{{{Персон:759425}}}

{{{Персон:759426}}}

Деца

{{{Персон:759427}}}

{{{Персон:759428}}}Остали језици