Фамилија: Миклош Соколи + Юлианна Драгфи

Из пројекта Родовид

Фамилија:182044

Родитељи

{{{Персон:759411}}}

{{{Персон:759412}}}

Деца

{{{Персон:759413}}}Остали језици