Фамилија: Жужанна Батори + Янош Соколи

Из пројекта Родовид

Фамилија:182040

Родитељи

{{{Персон:759398}}}

{{{Персон:759399}}}

Деца

{{{Персон:759403}}}

{{{Персон:759425}}}Остали језици