Фамилија: Дьёрдь Бебек + Жофия Патоцхи

Из пројекта Родовид

Фамилија:181696

Родитељи

{{{Персон:757839}}}

{{{Персон:758282}}}

Деца

{{{Персон:757834}}}

{{{Персон:757836}}}Остали језици