Фамилија: Зсóфиа Бáтхорy де Сомлyó + Деметер Чаки

Из пројекта Родовид

Фамилија:181617

Родитељи

{{{Персон:757497}}}

{{{Персон:757935}}}

Деца

{{{Персон:757944}}}

{{{Персон:757958}}}

{{{Персон:757959}}}


Напомена

Шаблон:Дате анд плацеШаблон:Неедсоурцес


Остали језици