Фамилија: Царлос V де Хабсбурго + Иоанна Мария ван дер Гейнст

Из пројекта Родовид

Фамилија:180665

Родитељи

{{{Персон:50920}}}

{{{Персон:151282}}}

Деца

Царлос V де Хабсбурго + Иоанна Мария ван дер Гейнст

{{{Персон:151281}}}

Царлос V де Хабсбурго

{{{Персон:906071}}}


Догађаји

1521 Други догађај:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици