Фамилија: Хуго Јулиус вон Матусцхка + Сопхиа Греиффенцлау вон Волрадс

Из пројекта Родовид

Фамилија:178926

Родитељи

{{{Персон:746901}}}

{{{Персон:746902}}}

Деца

{{{Персон:320629}}}


Догађаји

22 април 1846 Свадба: Јелениа Гóра


Остали језици