Фамилија: Бруно Пониатоwски + Алиx де Монтал

Из пројекта Родовид

Фамилија:176579

Родитељи

{{{Персон:728462}}}

{{{Персон:737493}}}

Деца

{{{Персон:737494}}}

{{{Персон:1059933}}}

{{{Персон:1059934}}}


Догађаји

1 јун 1974 Свадба: Парис (75)


Остали језици