Фамилија: Фриедрицх IV вон Сцхwабен + Гертруда Баварская

Из пројекта Родовид

Фамилија:174190

Родитељи

{{{Персон:723630}}}

{{{Персон:723638}}}


Догађаји

1166 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици