Фамилија: Генрих V Старший (Длинный) Рейнский + Агнес вон Стауфен

Из пројекта Родовид

Фамилија:174150

Родитељи

{{{Персон:723426}}}

{{{Персон:723436}}}

Деца

{{{Персон:10901}}}

{{{Персон:821737}}}


Догађаји

~ фебруар 1194 Свадба:


Остали језици