Фамилија: Фриедрицх II вон Стауфен + Агнес ван Саарбруцкен

Из пројекта Родовид

Фамилија:174146

Родитељи

{{{Персон:11486}}}

{{{Персон:12871}}}

Деца

{{{Персон:390469}}}

{{{Персон:723396}}}


Догађаји

~ 1135 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици