Фамилија: Манфред де Савоие + Хелена Ангелина Дукаина

Из пројекта Родовид

Фамилија:174081

Родитељи

{{{Персон:110536}}}

{{{Персон:723097}}}

Деца

{{{Персон:573895}}}

{{{Персон:723098}}}

{{{Персон:723099}}}

{{{Персон:723100}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици