Фамилија: Елисабетх де Бавиèре + Конрад IV дер Стауфер

Из пројекта Родовид

Фамилија:174077

Родитељи

{{{Персон:10902}}}

{{{Персон:722989}}}

Деца

{{{Персон:723086}}}


Догађаји

1 септембар 1246 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици