Фамилија: Абрахам Јацоб Боетер + Пиетернелла Флуит

Из пројекта Родовид

Фамилија:17401

Родитељи

{{{Персон:64649}}}

{{{Персон:64650}}}

Деца

{{{Персон:64533}}}


Догађаји

3 мај 1928 Свадба: Оуде-Тонге


Остали језици