Фамилија: Альбрехт II Бабенберг + Хедwиг де Хонгрие

Из пројекта Родовид

Фамилија:173930

Родитељи

{{{Персон:707612}}}

{{{Персон:722427}}}


Догађаји

1132 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици