Фамилија: Адалберт дер Сиегреицхе + Фросина Орцеоло

Из пројекта Родовид

Фамилија:173906

Родитељи

{{{Персон:451887}}}

{{{Персон:722312}}}

Деца

{{{Персон:452557}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици