Фамилија: Адалберт дер Сиегреицхе + Глисмод

Из пројекта Родовид

Фамилија:173902

Родитељи

{{{Персон:451887}}}

{{{Персон:722311}}}

Деца

{{{Персон:369429}}}Остали језици