Фамилија: Алеxандер ван Сцхотланд + Марие де Цоуцy

Из пројекта Родовид

Фамилија:173876

Родитељи

{{{Персон:13063}}}

{{{Персон:722250}}}

Деца

{{{Персон:115859}}}


Догађаји

1239 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици