Фамилија: Агнесса Анна из Франции + Фёдор Врана

Из пројекта Родовид

Фамилија:173024

Родитељи

{{{Персон:11892}}}

{{{Персон:718029}}}

Деца

{{{Персон:718030}}}Остали језици