Фамилија: Хенри II д'Анхалт-Асцхерслебен + Матхилде де Брунсwицк

Из пројекта Родовид

Фамилија:172788

Родитељи

{{{Персон:710283}}}

{{{Персон:716872}}}

Деца

{{{Персон:716875}}}

{{{Персон:716880}}}


Догађаји

1245 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици