Фамилија: Бела вон Слаwониен + Кунигунде де Брандебоург

Из пројекта Родовид

Фамилија:172754

Родитељи

{{{Персон:711285}}}

{{{Персон:716651}}}


Догађаји

1264 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици