Фамилија: Албрецхт III вон Сацхсен + Маргарет

Из пројекта Родовид

Фамилија:172404

Родитељи

{{{Персон:590849}}}

{{{Персон:715249}}}


Догађаји

1302 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици