Фамилија: Прземyсł II вон Гроßполен + Маргаретхе де Брандебоург

Из пројекта Родовид

Фамилија:172379

Родитељи

{{{Персон:590856}}}

{{{Персон:715249}}}


Догађаји

1291 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици