Фамилија: Владимировна Псковская + Тхеодорицус вон Буxхоеведен

Из пројекта Родовид

Фамилија:172084

Родитељи

{{{Персон:526555}}}

{{{Персон:713900}}}

Деца

{{{Персон:881677}}}

{{{Персон:881684}}}


Догађаји

1212 Свадба:


Остали језици