Фамилија: Беатрyцзе + Болко I вон Сцхwеиднитз

Из пројекта Родовид

Фамилија:172055

Родитељи

{{{Персон:654153}}}

{{{Персон:711853}}}

Деца

{{{Персон:10920}}}

{{{Персон:711854}}}

{{{Персон:782758}}}

{{{Персон:866147}}}


Догађаји

4 октобар 1284 Свадба: Берлин

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици