Фамилија: Санцхо вон Маллорца + Марие вон Ањоу

Из пројекта Родовид

Фамилија:171855

Родитељи

{{{Персон:712943}}}

{{{Персон:712944}}}


Догађаји

1302 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици