Фамилија: Јоханна I вон Ањоу + Лудwиг вон Тарент

Из пројекта Родовид

Фамилија:171802

Родитељи

{{{Персон:712533}}}

{{{Персон:712690}}}

Деца

{{{Персон:712692}}}

{{{Персон:712693}}}


Догађаји

23 мај 1352 Свадба: Неапел


Остали језици