Фамилија: Карл вон Калабриен + Марие де Валоис

Из пројекта Родовид

Фамилија:171801

Родитељи

{{{Персон:712531}}}

{{{Персон:712686}}}

Деца

{{{Персон:712533}}}

{{{Персон:712687}}}

{{{Персон:712688}}}

{{{Персон:712689}}}

{{{Персон:712704}}}


Догађаји

11 јануар 1324 Свадба: Парис


Остали језици