Фамилија: Улрицх III вон Спанхеим + Агнесса

Из пројекта Родовид

Фамилија:171311

Родитељи

{{{Персон:710184}}}

{{{Персон:710187}}}

Деца

{{{Персон:759777}}}


Догађаји

1248 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици