Фамилија: Бланка I Наваррская + Мартин I вон Сизилиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:170384

Родитељи

{{{Персон:61064}}}

{{{Персон:705645}}}


Догађаји

26 децембар 1402 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици