Фамилија: Геоффрои де Боргиа + Санча Арагонская

Из пројекта Родовид

Фамилија:170369

Родитељи

{{{Персон:651965}}}

{{{Персон:705609}}}

Деца

{{{Персон:863598}}}


Догађаји

11 мај 1494 Свадба: Наплес

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици