Фамилија: Луцрèце Боргиа + Алфонс вон Арагон

Из пројекта Родовид

Фамилија:170367

Родитељи

{{{Персон:396604}}}

{{{Персон:705604}}}

Деца

{{{Персон:705605}}}


[1]

Догађаји

21 јул 1498 Свадба: Наплес

Извори

  1. биограпхие д'Алпхонсе д'Арагон - Wикипедиа
Остали језици