Фамилија: Алфонсо д'Арагон + Елеоноре вон Кастилиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:170332

Родитељи

{{{Персон:135277}}}

{{{Персон:705480}}}

Деца

{{{Персон:895800}}}

{{{Персон:895801}}}


Догађаји

1329 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици