Фамилија: Енгелберт IV ван Енгхиен + Ида ван Авеснес

Из пројекта Родовид

Фамилија:170263

Родитељи

{{{Персон:674455}}}

{{{Персон:674457}}}

Деца

{{{Персон:778755}}}Остали језици